Jdi na obsah Jdi na menu
 


Školaaaa

1. 9. 2006

Tak už je to tady zase,

ve škole je nový prase...

ne, dělám si srandu,

viděly jsme tam jen pandu...

Ale teď už vážně kecám, takhle na mě prostě působí začínající školní rok... Je to docela děs, což? Po prvním dni ve škole bych nejlíp potřebovala další dva měsíce prázdnin....

No jen si to představte... nejdřív vás ráno vyprudí matka, následně vám ředitel školy oznámí, že vám přidává dvě vyučovací hodiny a aby toho nebylo málo, že si do konce týdne musíte vymalovat šatnu, přitom naše Klass ji malovala hned v prváku, jelikož nemohla dál snášet pohled na rozpláclé jablečné pyré na stěně, které tam naházela jedna nejmenovaná paralelní třída. Další šok na vás čeká ve třídě, kde naleznete největšího smraďocha a největšího dementa třídy sedět přímo před vámi, namísto vašich dvou věrných a milovaných spoluobyvatelek dvou posledních lavic Zůzy a Jíti a pak to vyvrcholí zkouškou Banánu, na kterém vás totálně vytočí váš adoptivní bratr, který místo hraní dělá takový kraviny, že byste ho nejradši basou přetáhli přes hlavu!!!

Jo tak tohle byl můj první školní den ve třídě 3.B s novým spolužákem Hovissem a stále stejným slepičincem ve třídě. Přeji příjemný školní rok!!!

PS: Omlouvám se za tuto smršť, původně to mělo být pouze to přání do nového roku, ale okolnosti mě donutili.... =o(

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HUSTY

(Howiss, 20. 11. 2010 23:21)

Hej prijdu sem po 3 letech a co nezrim, takovejhle koment, no to je snad džouk :D

ehm...

(Zůza, 2. 3. 2007 21:15)

No čoveče... kdo by to byl řekl, že mě po půl roce odhalíš... vypadalo to jako dokonalý zločin.. mno tak příště se budu víc snažit ;o)

Chudák Ondra...teda Zůzooo..:))

(Werčenka, 2. 3. 2007 15:13)

Hee, ted mi to doslo...sice o pul roku pozdeji,ale doslo..:o)) to NOVY PRASE, jak pises v uvodu, je HOWISS..!!! :D Nikdo dalsi novej tam totiz nebyl, neni a a ani asi uz nebude..!!!
prokoukla sem Te..!!